Rámování

Stále více našich zákazníků volí velmi efektní úpravu našich map rámováním, a získává tak nejen užitečnou pracovní pomůcku, ale i působivý doplněk interiéru a často dominantní dekoraci recepcí, pracoven, zasedacích místností, učeben i soukromých prostor. Všechny mapy v naší nabídce proto dodáváme také profesionálně zarámované.

Standardně mapy rámujeme elegantním hliníkovým rámem typu Nielsen v matných barvách černé a stříbrné nebo dřevěnými rámy. Mapy jsou zasazeny do rámů laminované a kašírované (celoplošně strojově nalepené) na speciální odlehčené, přitom pevné sendvičové desce. Rámované mapy jsou tak poměrně lehké, přitom se nekroutí, „nekrabatí“, zůstávají dlouhodobě rovné. Tato úprava také umožňuje zapichování špendlíků a značek do mapy. Rámované mapy jsou vybaveny spolehlivým závěsným systémem.

Proč si nechat zarámovat mapy u nás?

Při rámování nepoužíváme levné komponenty, které často vedou k deformacím a vadám rámů, ale využíváme vysoce kvalitní materiály a technologie. Vzhledem k velkým objemům výroby se nám přesto daří udržovat velmi vstřícné koncové ceny zarámovaných map. Zvláště u velkých formátů můžete v běžném rámařství narazit na problém užití nevhodných podložek a lepení map nebo tendencí použít jako kryt těžké a křehké sklo. Takové rámování vám může způsobit více těžkostí než užitku. Zarámování mapy z naší produkce Vám ušetří nejen peníze a starosti, ale i čas. Rámované mapy doručíme přímo na Vaši adresu a odpadnou Vám tak problémy s dopravou často rozměrných nástěnných map.