O nás

E-shop NástěnnéMapy.cz se specializuje především na prodej nástěnných map z vlastní produkce, ale také od renomovaných kartografických společností. V naší nabídce ale najdete také například jedinečný Nákladní atlas pro kamionovou dopravu, obrazové reprodukce nebo výukové obrazy.

Po patnácti letech v dceřiné společnosti ZES Brno se nyní vrací do mateřské firmy P.F. art. Vedle nového, moderního designu stránek a výrobních a skladových prostor na míru postavených v letošním roce tato změna znamená i téměř neomezený přístup k mapovým podkladům tohoto kartografického nakladatelství. Společnost P.F. art působí na trhu již více než čtvrt století a za tuto dobu nashromáždila více než 250 digitalizovaných mapových děl České republiky a vydala již několik tisíc tištěných titulů skládaných a nástěnných map a atlasů. Společně s Kartografií Praha založila společnost CEDA Maps, která poskytuje digitální mapové podklady České a Slovenské republiky pro aplikace firem i státních institucí, pro navigační systémy i webové služby.

V čem vynikáme a co nabízíme:

  • pravidelně aktualizované mapové podklady
  • bohatou nabídku nástěnných map vydaných ve vlastní edici doplněnou o významné zahraniční tituly a další produkty „na stěnu“
  • vlastní kapacity pro konečnou úpravu nástěnných map
  • velkoformátové laminování a kašírování až do šíře 150 cm
  • rámovací studio s vysoce profesionální technologií
  • zkušenosti s tiskem obřích formátů v jediném archu
  • všechny tituly uvedené na e-shopu NástěnnéMapy.cz držíme skladem

Jsme připraveni udělat pro vás ještě více

Vlastní grafické studio i středisko GIS (tvorba a údržba mapových podkladů) nám umožňuje i malonákladový tisk map „na míru“ na velkoformátovém plotru. Mapy upravíme a doplníme podle Vašeho přání, s vyznačením zájmových bodů, zobrazením firemního loga a dalších informací. Speciální mapy pro klienty vytváříme již od založení firmy a máme tedy bohaté zkušenosti s vytvářením řešení na míru zákazníkům.

Více o našich službách: