Mapa Mount Everest 119 x 78 cm

lamino + lišty Skladem

Přinášíme Vám unikátní nástěnnou mapu Mount Everest, která na dvou stranách nabízí zajímavé informace o Mount Everest, ale také o parku Sagarmatha National Park
Na jedné straně naleznete překrásné foto této nejvyšší hory světa, vytvořené díky nejmodernějším technologiím, s řadou detailů. Vyznačeny jsou zde cesty, kterými zdolaly tuto horu první expedice, jednotlivé vrcholky a pomocí jemně zakreslených vrstevnic také nadmořská výška. Druhá strana je většinou věnována parku Sagarmatha National Park, který se nachází na hranicích Číny a Nepálu. Kreslená mapa tohoto parku zachycuje kromě zeměpisných údajů např. turistické cesty, chrámy a kláštery. Doplněna je řadou informací, např. o klimatických podmínkách, obyvatelstvu, Himalájích a zajímavostech v této oblasti. Nechybí ani, jak vznikl název Mount Everest, dva pohledy na tuto horu z jiné perspektivy i se zaznačením jednotlivých expedic a mapkou, která zachycuje počet turistů, kteří míří do oblasti národního parku i na Mount Everest. Mapa jistě potěší horolezce i příznivce horské turistiky. 
Tuto mapu Vám nabízíme v druhé jakosti. V horním rohu je natrhnutá, z jedné strany vidět více, z druhé je vidět slepování. Poškození viz fotka. Vzhledem k viditelné vadě Vám ji nabízíme za výrazně nižší cenu.

Původní cena: 1 290 Kč 549 Kč 499,09 Kč bez DPH
Základní informace
  • Kód:2jakosthory002_b
  • Oblast mapy: Mount Everest
  • Typ mapy: turistická
  • Rozměry:119 x 78 cm
  • Jazyk:anglicky
Naposledy prohlížené